درباره ما

از بازدید شما از وبسایت این شرکت بسیار سپاسگزاریم.

شرکتهای مبتکر و پیشرو راهی برای رشد پیدا می کنند از این رو برنامه های ما در جهت پیشرفت و رشد شرکت همواره در حال تغییر است. در گذشته نگرش شرکتها و سازمانها بیشتر به سمت درون شرکت و سازمانها شکل گرفته بود که این امر سبب می شد مشتری در ردیف آخر اهمیت قرار بگیرد، چرا که منافع سازمان، سود شرکت و سود سهامداران در اولویت قرار داشت.

اما در جهان امروز که مرزهای تجاری و اطلاعات و تکنولوژی برداشته شده است شرکتها نگرش خود را از درون به سمت بیرون سازمان تغییر داده اند و مشتری را در اولویت اهداف خود تعریف کرده اند. در هر سازمانی اگر خواسته مشتری و آنچه که او از کالای خریداری شده خود انتظار دارد سرلوحه کارقرار گیرد، مطمئناً آن سازمان با موفقیت روبرو خواهد شد.

توجه ویژه به نیازها و اهداف کارفرمایان جزء اصول کار ماست. این شرکت بهترین و مهمترین دارایی خود را مشتری می‌داند و بر اساس این عقیده مشتری در چارت سازمانی این شرکت در ردیف اول قرار دارد.

رسیدن به اهداف و برنامه های بزرگ بدون همکاری افراد توانمند و مسئول ممکن نیست. شرکت ستراک طرح اسپادانا تلاش کرده است با برخورداری از نیروهای متعهد و دانش آموخته که از سرمایه های اصلی شرکت محسوب می شوند، محیطی پویا با قابلیت رشد برای آنها فراهم نماید.

تعهد به کیفیت، تعامل مستمر با کارفرمایان و آموزش مداوم کارکنان از ارزش های اصلی ما محسوب می شوند.

در آخر شاید ما نیز بال پروانه ای باشیم در این جهان باشکوه و عظیم تا شاید از اثر کوچک  این بال تغییری زیبا حاصل شود. دغدغه ما آبادی سرزمین پرشکوه ایران زمین و شادی مردم صبور این سرزمین است در سایه تلاشی سخت اما بی وقفه.

به امید آبادانی

محمد رنجبر
مدیرعامل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست